листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog Odluki za godisno Sobranie na akcioneri


011.jpg
012.jpg
013.jpg
014.jpg
015.jpg
016.jpg

Објавено на: 01.04.2019 15:08:42
Документ БР.: DOC_13285-23/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери