листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


Предлог одлука за назначување на овластен ревизор за 2019 година.pdf

Објавено на: 04.04.2019 09:09:29
Документ БР.: DOC_13285-30/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери