листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАН ФИАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА 2018 ГОД.


Ревидирани финансиски извештаи.pdf

Објавено на: 04.04.2019 14:10:53
Документ БР.: DOC_12304-5/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи