листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за дивиденден календар


Odluka za Dividenda i dividenden Kalendar.pdf

Објавено на: 04.04.2019 14:11:48
Документ БР.: DOC_10187-1/2019
Урнек: Дивиденден Календар