листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание на акционери 


Drugi odluki na Sobranie.pdf

Објавено на: 04.04.2019 14:12:04
Документ БР.: DOC_12283-11/2019
Урнек: Други одлуки од собрание