листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани консолидирани финансиски извештаи на Тетекс АД за 2018 година 


Konecni revidirani konsolidirani FI Teteks 2018.pdf

Објавено на: 04.04.2019 14:12:56
Документ БР.: DOC_12304-7/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи