листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани посебни финансиски извештаи за Тетекс АД за 2018


Konecni revidirani poseben FI za Teteks 2018.pdf

Објавено на: 04.04.2019 14:12:51
Документ БР.: DOC_12304-6/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи