листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Ве ивестуваме дека од 01.04.2019 година, Г-дин Борислав Атанасовски, не ја извршува функцијата член на Одбор за ревизија на НЛБ Банка АД Скопје.

Објавено на: 09.04.2019 14:05:17
Документ БР.: DOC_12285-17/2019
Урнек: Измени во органи на управување