листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2018 година


Revidirani Fin. Izvestai 2018.doc
Mislenje Revizorski izvestaj 2018.pdf

Објавено на: 10.04.2019 14:05:40
Документ БР.: DOC_12304-12/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи