листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

                                              Согласно Глава 6 од Правилникот за котација, го објавуваме следниов финансиски извештај

                                              -Годишен извештај за работењето за 2018 година 


Izvestaj za rabotenjeto 2018.pdf

Објавено на: 10.04.2019 14:10:40
Документ БР.: DOC_13285-45/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери