листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ОКТА АД -Скопје го објавува:


Јавен повик.pdf

Објавено на: 11.04.2019 09:17:37
Документ БР.: DOC_10109-33/2019
Урнек: Јавен повик за собрание