листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Ve molime za objava na javniot povik 


Javen povik.PDF

Објавено на: 11.04.2019 14:05:51
Документ БР.: DOC_10109-34/2019
Урнек: Јавен повик за собрание