листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извешаи


Moda2018Finansiski-izvestai.docx

Објавено на: 12.04.2019 08:36:32
Документ БР.: DOC_12304-14/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи