листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


11. Ревидирани Консолидирани Финансиски Извештаи за 2018 година.pdf
12. Ревидирани Поединечни законски Финансиски Извештаи за 2018 година.pdf

Објавено на: 12.04.2019 09:51:01
Документ БР.: DOC_12304-15/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи