листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidirani finansiski izve[tai


revizorski izvestaj 2018.doc
revizorsko mislenje 2018.pdf

Објавено на: 15.04.2019 13:05:58
Документ БР.: DOC_12304-17/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи