листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката Годишно Собрание на Акционери на Друштвото на 16.04.2019


4. Одлука за распределување на добивката за 2018 година.pdf

Објавено на: 17.04.2019 09:15:19
Документ БР.: DOC_12287-4/2019
Урнек: Распределба на добивка