листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Vo prilog vi go dostavuvame Revidiran finansiski izvestaj za AD NOVA STOKOVNA KUKA DOOEL


REV GOTOVI.pdfad nova stokovna.pdf

Објавено на: 17.04.2019 14:20:35
Документ БР.: DOC_12304-19/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи