листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран посебен биланс на успех за период 01.01. - 31.03.2019 година


Биланс на успех 31.03.2019.xlsx

Објавено на: 19.04.2019 09:39:14
Документ БР.: DOC_12294-2/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.