листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01.01.-31.03.2019 година за Тетекс АД - Тетово


Биланс на успех-консолид.31.03.2019г.xls

Објавено на: 19.04.2019 09:39:20
Документ БР.: DOC_12294-3/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.