листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука за избор на член на Одбор на директори


Предлог Одлука за избор на член на ОД.doc

Објавено на: 22.04.2019 14:17:35
Документ БР.: DOC_13285-69/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери