листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собраните.


Odluki od sobranie.pdf

Објавено на: 22.04.2019 15:28:44
Документ БР.: DOC_12283-18/2019
Урнек: Други одлуки од собрание