листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Почитувани,

Во прилог Ви доставуваме Предлог Финансиски план на РЖ УСЛУГИ АД Скопје за 2019 година.


Predlog finansiski plan za 2019 godina.pdf

Објавено на: 23.04.2019 14:10:26
Документ БР.: DOC_10191-227/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации