листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Извештај за извршена ревизија на годишна сметка  и финансиските извештаи за 2018 год. на БИМ а.д. Свети Николе


Извештај за извршена ревизија од овластен ревизор .pdf

Објавено на: 24.04.2019 08:46:43
Документ БР.: DOC_12304-24/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи