листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


Јавен повик за Собрание


01.1. Javen povik za svikuvanje na 42 sednica na Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 24.04.2019 14:10:27
Документ БР.: DOC_10109-53/2019
Урнек: Јавен повик за собрание