листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИЛАНС НА УСПЕХ 01-03.2019


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-03.2019.xlsx

Објавено на: 24.04.2019 14:24:44
Документ БР.: DOC_12294-9/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.