листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 24.04.2019 15:41:15
Документ БР.: DOC_10191-232/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации