листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех Јануари - Март 2019


Неревидиран консолидиран Биланс на успех Јануари - Март 2019.xlsx

Објавено на: 25.04.2019 09:00:54
Документ БР.: DOC_12294-12/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.