листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола

 


Јавен повик за Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 25.04.2019 09:12:29
Документ БР.: DOC_10109-54/2019
Урнек: Јавен повик за собрание