листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revizorski izvestaj


IZVESTAJ ZA RABOTENJETO 2017.pdf
Poedinecni FI KARBO NOVA 2017.pdf
Mislenje Karbo Nova 2017.pdf

Објавено на: 25.04.2019 14:15:03
Документ БР.: DOC_12304-25/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи