листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2018 год.


Revizorski izvestaj -2018g..pdf

Објавено на: 06.05.2019 14:11:30
Документ БР.: DOC_12304-28/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи