листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон единечниот и консолидираниот Биланс на успех на 31.03.2019 г.


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 31.03.2019 г..doc

Објавено на: 07.05.2019 14:17:55
Документ БР.: DOC_10191-242/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации