листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

                                         Согласно Глава 6 од Правилникот за котација,ги објавуваме следниве одлуки донесени на Годишното собрание


Copy of odluka 1.doc
Copy of odluka 2.doc
Copy of odluka 3.docx
Copy of odluka 4.docx
odluka 5.docx
Copy of odluka 6.docx
Copy of odluka из.docx

Објавено на: 08.05.2019 14:08:06
Документ БР.: DOC_12283-26/2019
Урнек: Други одлуки од собрание