листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

РАСПРЕДЕЛБА НА ДОБИВКАТА


T2.pdf

Објавено на: 09.05.2019 08:45:52
Документ БР.: DOC_12287-7/2019
Урнек: Распределба на добивка