листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ДРУГИ ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ

 


T1.pdf
T3.pdf
T3_1.pdf
T4.pdf
T6.pdf
T7.pdf
T8.pdf

Објавено на: 09.05.2019 08:45:56
Документ БР.: DOC_12283-28/2019
Урнек: Други одлуки од собрание