листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2018 година


Revizorski Izvestaj 2018.pdf

Објавено на: 09.05.2019 09:05:08
Документ БР.: DOC_12304-32/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи