листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2019 Макстил А.Д. Скопје


Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2019.xls

Објавено на: 09.05.2019 14:05:58
Документ БР.: DOC_12294-42/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.