листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2019 


I-III-2019.xlsx

Објавено на: 10.05.2019 15:16:35
Документ БР.: DOC_12294-48/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.