листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран биланс на успех на ОИЛКО 01.01-31.03.2019.xlsx

Објавено на: 10.05.2019 14:29:41
Документ БР.: DOC_12294-47/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.