листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот од 01.01. до  31.03.2019 год.


31.03.2019 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(1).xls

Објавено на: 13.05.2019 14:05:01
Документ БР.: DOC_12294-50/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.