листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за првото тромесечје во 2019 година


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(7).xls

Објавено на: 13.05.2019 14:23:16
Документ БР.: DOC_12294-56/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.