листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Македонијатурист АД Скопје-Биланс на успех за период 01.01.-31.03.2019 година


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01.-31.03.2019-неревид..xls

Објавено на: 13.05.2019 14:50:25
Документ БР.: DOC_12294-58/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.