листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Македонијатурист АД Скопје-Коментар кон Билансот на успех за пер.01.01.31.03.2019 година.


Коментар кон Биланост на успех-01.01-31.03.2019.-неревидиран.pdf

Објавено на: 13.05.2019 14:50:31
Документ БР.: DOC_10191-268/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации