листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битола - 31.03.2019


Биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битола 31.03.2019 ..xls

Објавено на: 14.05.2019 08:59:42
Документ БР.: DOC_12294-60/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.