листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за прв квартал за 2019 година за Теал АД Тетово


01.01-31.03.2019 Природа на трошоци Teal.xlsx

Објавено на: 14.05.2019 14:10:21
Документ БР.: DOC_12294-64/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.