листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2018 година


Т1-2 Ревидирани ФИ за 2018 година.pdf

Објавено на: 14.05.2019 14:30:22
Документ БР.: DOC_12304-41/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи