листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран биланс на успех 01.01.2019-31.03.2019


ZAS-3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2019.xls

Објавено на: 14.05.2019 14:10:22
Документ БР.: DOC_12294-69/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.