листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП Славеј АД Скопје неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2019 до 31.03.2019 год. ќе ги објави на ден 15.05.2019год. по 13 часот.

Објавено на: 14.05.2019 14:10:22
Документ БР.: DOC_10191-279/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации