листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01.01.2019-31.03.2019


3 mesecno izvestuvanje 2019 .xls

Објавено на: 14.05.2019 15:12:24
Документ БР.: DOC_12294-73/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.