листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.2019 ГОД.


3 -месечно известување 2019.xls

Објавено на: 14.05.2019 15:15:45
Документ БР.: DOC_12294-77/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.