листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-BILANS NA USPEH 01.01.19-31.03.19


BILANS NA USPEH 31.03.2019-PELISTERKA.xlsx

Објавено на: 15.05.2019 14:10:58
Документ БР.: DOC_12294-93/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.